Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna

 
Zespół CATL w Brzesku

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku przyłączyła się do sieci CATL w 2011 roku z inicjatywy sympatyka biblioteki i pasjonata lokalnej historii - Mateusza Koczwary.

W skład zespołu wchodzą:

Maria Marek - dyrektor biblioteki

Leokadia Rudek - bibliotekarz, koordynator działań z ramienia biblioteki

Mateusz Zięba - informatyk, pomoc techniczna.

Nasze wysyłki wspierane są pomocą ze strony wolontariuszy. Dziękujemy serdecznie za pomoc w opracowaniu dokumentów: Aleksandrze Batko,

 

Dziękujemy tez naszym dotychczasowym ofiarodawcom:

 

Januszowi Przybylskiemu (Brzesko), Jackowi Winiarczykowi (Kraków), Zbigniewowi Koczwarze (Maszkienice), Janinie Kaczmarowskiej (Brzesko), Krystynie Kubala-Dukała (Brzesko), Krystynie Wołek (Maszkienice), Marii Wegrzyn (Maszkienice), Andrzejowi Kurtyce (Jadowniki), Dominice Dadej (Jadowniki), Jackowi Filipowi (Brzesko), Kazimierzowi Zającowi (Brzesko), Adeli Ściebor (Brzesko, Janowi Czuła (Warszawa), Kazimierzowi Bojdo (Łoniowa), Bogusławowi Wójcikowi (Porąbka Uszewska), Mateuszowi Koczwarze (Szczepanów).

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.