Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maszkienice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pamiątki rodzinne Marii Węgrzyn”

 

Darcie pierza, Maszkienice

Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice, Słowa kluczowe: Darcie pierza, piórnik, skubanie piór, Maszkienice, prace gospodarskie, wyskubek


Maszkienice, wieś w woj. małopolskim, Polska Kobiety zgromadziły się w domu jednej z nich by skubać pióra gęsie, a puchem wypchać poduszki i pierzyny. Skubanie piór nazywane jest też piórnikiem, wyskubkiem.


Nazwa dokumentu: Darcie pierza, Maszkienice
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice
Teczka (jednostki archiwalna): Pamiątki rodzinne Marii Węgrzyn
Numer ID: CATL 42 C / 2.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora - Mimo poszukiwań nie było możliwe ustalenie właściciela praw autorskich utworu. Będziemy wdzięczni za pomoc i wszelkie zgłoszenia w tej sprawie.
Data wytworzenia: 1970-01-01 - 1985-12-31
Miejsce wytworzenia: Maszkienice
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Udostępniła Maria Węgrzyn
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Darcie pierza, piórnik, skubanie piór, Maszkienice, prace gospodarskie, wyskubek
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13322&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pamiątki rodzinne Marii Węgrzyn"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.