Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szczepanów” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pamiątki rodzinne Stefanii Lach”

 

Dożynki w Witkowicach, lata 30.

Kolekcja (zbiór/zespół): Szczepanów, Słowa kluczowe: wieś - lata 30., Witkowice, dożynki, praca sezonowa, praca we dworze


Anna Dubiel (1916-1954) ze Szczepanowa (stoi za mężczyzną z kotylionem, w gorsecie krakowskim) bierze udział w dożynkach we wsi Witkowice, lata 30. Pracowała ona tam sezonowo we dworze.


Nazwa dokumentu: Dożynki w Witkowicach, lata 30.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Szczepanów
Teczka (jednostki archiwalna): Pamiątki rodzinne Stefanii Lach
Numer ID: CATL 42 C / 1.2.3
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Witkowice
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stefania Lach
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: wieś - lata 30., Witkowice, dożynki, praca sezonowa, praca we dworze
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pamiątki rodzinne Stefanii Lach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.