Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim”

 

List z muzeum Państwowego Oświęcim do Adama Dzierwy w Brzesku. BR_ARKB_K003_T0004_D0001

Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego , Słowa kluczowe: Kazimierz Smoleń, Adam Dzierwa, więźniowie obozów koncentracyjnych, Brzesko


List z muzeum Państwowego Oświęcim do Adama Dzierwy w Brzesku z prośbą o pomoc w gromadzeniu materiałów dotyczących historii byłego obozu koncentracyjnego i spisania wspomnień byłych więźniów m.in. Latasiewicza, Brzeskiego i Krzyńskiego. Dokument podpisał dyrektor muzeum – Kazimierz Smoleń. 1962-11-29.[1 s., A4, mps]


Nazwa dokumentu: List z muzeum Państwowego Oświęcim do Adama Dzierwy w Brzesku. BR_ARKB_K003_T0004_D0001
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Teczka (jednostki archiwalna): T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim
Numer ID: CATL 42 C / 7.4.1
Sygnatura: brak
Autor: Smoleń, Kazimierz
Data wytworzenia: 1962 - 11 - 29
Wytwórca: Smoleń, Kazimierz
Miejsce wytworzenia: Oświęcim
Typ dokumentu: list
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Kazimierz Smoleń, Adam Dzierwa, więźniowie obozów koncentracyjnych, Brzesko
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.