Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim”

 

Upoważnienie Prezydium ZBoWiD dla Mariana Stolarczyka. BR_ARKB_K003_T0004_D0004

Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego , Słowa kluczowe: Adam Dzierwa, Marian Stolarczyk, ZBoWiD Brzesko, Brzesko


Upoważnienie Mariana Stolarczyka do zbierania informacji o Ruchu Oporu w pow. brzeskim do potrzeb stworzenia opracowania historycznego. Dokument podpisał prezes ZBoWiD Brzesko – Adam Dzierwa. 1965-08-17.[1 s., A5, mps]


Nazwa dokumentu: Upoważnienie Prezydium ZBoWiD dla Mariana Stolarczyka. BR_ARKB_K003_T0004_D0004
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Teczka (jednostki archiwalna): T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim
Numer ID: CATL 42 C / 7.4.4
Sygnatura: brak
Autor: Dzierwa, Adam
Data wytworzenia: 1965 - 08 - 17
Wytwórca: Dzierwa, Adam
Miejsce wytworzenia: Brzesko
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Adam Dzierwa, Marian Stolarczyk, ZBoWiD Brzesko, Brzesko
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T4: Dokumentacja prowadzenia prac badawczych nad tajnym nauczaniem w powiecie brzeskim"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.