Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego”

 

Część opisowa do albumu zdjęć. BR_ARKB_K003_T0005_D0001

Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego , Słowa kluczowe: tajne nauczanie, Brzesko,


Tytułowa strona dokumentu opisującego album zdjęć pt. „Tajne nauczanie w powiecie brzeskim w okresie okupacji hitlerowskiej” Niestety w archiwum nie odnaleziono kolejnych stron tego opisowego dokumentu a zachowane zdjęcia (choć często naklejone na karty z albumu) są fragmentaryczną pozostałością po jakimś albumie. [1 s., A4, mps]


Nazwa dokumentu: Część opisowa do albumu zdjęć. BR_ARKB_K003_T0005_D0001
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Teczka (jednostki archiwalna): T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Numer ID: CATL 42 C / 7.5.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: II poł. 20 w.
Typ dokumentu: spis
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: tajne nauczanie, Brzesko,
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.