Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego ” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego”

 

Skoroszyt organizujący teczkę o nazwie “Tajne nauczanie… - własność niepozbywalna”. BR_ARKB_K003_T0005_D0003

Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego , Słowa kluczowe: , Brzesko, tajne nauczanie


Skoroszyt pt: “Tajne nauczanie na terenie pow. Brzesko w latach 1939-1945. Manuskrypt własność niepozbywalna Komisja Historyczna ZBoWiD Brzesko. Kier. Kom. – mgr Karol Bernacki”.


Nazwa dokumentu: Skoroszyt organizujący teczkę o nazwie “Tajne nauczanie… - własność niepozbywalna”. BR_ARKB_K003_T0005_D0003
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K3 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Teczka (jednostki archiwalna): T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego
Numer ID: CATL 42 C / 7.5.2
Sygnatura: brak
Autor: Bernacki, Karol
Data wytworzenia: II poł. 20 w.
Wytwórca: Bernacki, Karol
Typ dokumentu: brulion
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: , Brzesko, tajne nauczanie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=32866&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T5: Dokumenty organizujące kolekcję: Tajne nauczanie na terenie powiatu brzeskiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.