Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T7: Informacje o organizacji żandarmerii niemieckiej na terenie powiatu brzeskiego”

 

Organizacja żandarmerii niemieckiej w pow. brzeskim. BR_ARKB_K001_T0007_D0002

Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945, Słowa kluczowe: 1939-1945, Brzesko, żandarmeria hitlerowska


Zebrane materiały przez Komisję Historyczną ZBoWiD Oddz. Pow. w Brzesku. Rozpisana organizacja żandarmerii niemieckiej w powiecie brzeskim. Kilka nazwisk do zatarto ze względu na dobre imię rodzin. [2 s., A4, mps]

Fragment tekstu zamazano - ze względów na niesprawdzone informacje, które mogą być krzywdzące dla rodziny osoby wskazanej we wspomnieniu.
Nazwa dokumentu: Organizacja żandarmerii niemieckiej w pow. brzeskim. BR_ARKB_K001_T0007_D0002
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945
Teczka (jednostki archiwalna): T7: Informacje o organizacji żandarmerii niemieckiej na terenie powiatu brzeskiego
Numer ID: CATL 42 C / 5.7.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: II poł. 20 w.
Wytwórca: Komisja Historyczna ZBoWiD Brzesko
Miejsce wytworzenia: Brzesko
Typ dokumentu: spis
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: 1939-1945, Brzesko, żandarmeria hitlerowska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=32720&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T7: Informacje o organizacji żandarmerii niemieckiej na terenie powiatu brzeskiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.