Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego”

 

Pamięci poległych – wspomnienie/przemówienie. BR_ARKB_K001_T0008_D0001

Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945, Słowa kluczowe: straty wojenne, powiat brzeski, 1939-1945, Brzesko


Pamięci poległych – wspomnienie/przemówienie podsumowujące ogrom strat jakie ponieśli mieszkańcy powiatu brzeskiego w wyniku działań II wojny światowej. Dokument nie pełny. 1970-04-12 [1 s., A4, mps]


Nazwa dokumentu: Pamięci poległych – wspomnienie/przemówienie. BR_ARKB_K001_T0008_D0001
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945
Teczka (jednostki archiwalna): T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego
Numer ID: CATL 42 C / 5.8.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1970 - 04 - 12
Typ dokumentu: wspomnienie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: straty wojenne, powiat brzeski, 1939-1945, Brzesko
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.