Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego”

 

Notatki różne Karola Bernackiego. BR_ARKB_K001_T0008_D0003

Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945, Słowa kluczowe: powiat brzeski, 1939-1945, ZBoWiD, Brzesko, Karol Bernacki


Notatki różne Karola Bernackiego. Odręczne notatki dotyczące kilku żołnierzy AK. Rękopis wykonano ołówkiem – trudno jednoznacznie odczytać treść. Na dokumencie znajdują się również adnotacje dopisane długopisem. Są to np. adres Karola Bernackiego i dopisek o wydaniu tegoż dokumentu Marii Wójcik w 1980 r. 1980-12-08 [1 s., A4, rkps]


Nazwa dokumentu: Notatki różne Karola Bernackiego. BR_ARKB_K001_T0008_D0003
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945
Teczka (jednostki archiwalna): T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego
Numer ID: CATL 42 C / 5.8.3
Sygnatura: brak
Autor: Bernacki, Karol
Data wytworzenia: 1980 - 12 - 08
Typ dokumentu: notatka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: powiat brzeski, 1939-1945, ZBoWiD, Brzesko, Karol Bernacki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=32729&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T8: Wspomnienia wojenne Karola Bernackiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.