Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T9: Hitlerowskie obozy pracy w regionie brzeskim”

 

Czchów – obóz pracy. BR_ARKB_K001_T0009_D0001

Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945, Słowa kluczowe: Czchów, obozy pracy przymusowej, Generalne Gubernatorstwo, 1939-1945


Informacja zaczerpnięta z Archiwum Sądów Grodzkich. Dane dotyczące obozu pracy w Czchowie w latach 1944-1945. [1 s., 21x9 cm, mps]


Nazwa dokumentu: Czchów – obóz pracy. BR_ARKB_K001_T0009_D0001
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K1 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1939-1945
Teczka (jednostki archiwalna): T9: Hitlerowskie obozy pracy w regionie brzeskim
Numer ID: CATL 42 C / 5.9.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: II poł. 20 w.
Wytwórca: Archiwum Sądów Grodzkich
Typ dokumentu: notatka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Czchów, obozy pracy przymusowej, Generalne Gubernatorstwo, 1939-1945
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T9: Hitlerowskie obozy pracy w regionie brzeskim"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.