Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;K2 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1945-1947” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„T2: Listy strat osobowych oraz opis pomników upamiętniających funkcjonariuszy Władzy Ludowej”

 

Brzesko – ulica Czarnowiejska cmentarz wojskowy połać poł.-wsch.BR_ARKB_K002_T0002_D0001

Kolekcja (zbiór/zespół): K2 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1945-1947, Słowa kluczowe: 1945-1947, powiat brzeski, ORMO, SB, funkcjonariusze MO


Opis pomnika funkcjonariuszy MO, SB i ORMO którzy stracili życie w wyniku walk z partyzantami w latach 1945-47. Zawiera listę nazwisk i przyczyny śmierci funkcjonariuszy. Zawiera informację kto opiekuje się pomnikiem. [2 s. A4, mps]


Nazwa dokumentu: Brzesko – ulica Czarnowiejska cmentarz wojskowy połać poł.-wsch.BR_ARKB_K002_T0002_D0001
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): K2 Powiat brzeski w czasie II wojny światowej: Powiat brzeski w latach 1945-1947
Teczka (jednostki archiwalna): T2: Listy strat osobowych oraz opis pomników upamiętniających funkcjonariuszy Władzy Ludowej
Numer ID: CATL 42 C / 6.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: II poł. 20 w.
Typ dokumentu: notatka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: prawo udostępniania kopii cyfrowej - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: 1945-1947, powiat brzeski, ORMO, SB, funkcjonariusze MO
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=32780&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "T2: Listy strat osobowych oraz opis pomników upamiętniających funkcjonariuszy Władzy Ludowej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.