Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maszkienice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach”

 

Kronika Koła Gospodyń Wiejskich Maszkienice 1936-1986

Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice, Słowa kluczowe: Koło Gospodyń Wiejskich Maszkienice, KGW Maszkienice, kronika KGW, Maszkienice, 1936-1986


Kronika Koła Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach była tworzona retrospektywnie. Jak widnieje na pierwszej stronie Kroniki:

"Kronika jako zobowiązanie zarządu KGW dla uczczenia 40-lecia istnienia Koła. Opracowana na podstawie dokumentów i częściowo rozmów indywidualnych."

Kronika zawiera liczne zdjęcia dokumentujące wydarzenia na przełomie lat 1936-1986.Kronika liczy sobie 75 stron rękopisów, 25 zdjęć.

Cały zeskanowany dokument jest udostępniony w Dziale Bibliograficzno-Informacyjnym Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku".
Nazwa dokumentu: Kronika Koła Gospodyń Wiejskich Maszkienice 1936-1986
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice
Teczka (jednostki archiwalna): Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach
Numer ID: CATL 42 C / 2.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 70.
Wytwórca: Koło Gospodyń Wiejskich Maszkienice
Miejsce wytworzenia: Maszkienice
Typ dokumentu: kronika
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: kopia cyfrowa przekazana Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Koło Gospodyń Wiejskich Maszkienice, KGW Maszkienice, kronika KGW, Maszkienice, 1936-1986
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.