Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maszkienice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach”

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Maszkienic na zjeździe w Okocimiu Górnym, 1.06.1939 r. baron Antoni Jan Goetz-Okocimski siedzi (czwarty od lewej)

Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice, Słowa kluczowe: Antoni Jan Goetz-Okocimski, Małopolska, Okocim Górny, Koło Gospodyń Wiejskich


Zdjęcie wykonano w czasie zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) w Okocimiu 1.06.1939 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach zostało założone przy Towarzystwie Domu Ludowego w latach 1935-1937 r. dokładna data nie jest znana. Na zdjęciu widzimy pierwsze członkinie Koła w towarzystwie barona Antoniego Jana Goetz-Okocimskiego (ostatniego właściciela browaru)i jego żony. Baron siedzi (czwarty od lewej) jego żona Zofia Chrząszcz (piąta od lewej) znajduje się tuż obok niego. [informacje dot. barona i jego żony zaczerpnięto z: www.brzesko.ws, data odczytu 30.03.2012]. Zdjęcia ze zjazdu znajdują się również na stronie: Brzesko.ws - 176 kobiet Barona Antoniego Goetza Okocimskiego , Brzesko.ws - Koło Gospodyń Wiejskich w Okocimiu


Nazwa dokumentu: Koło Gospodyń Wiejskich z Maszkienic na zjeździe w Okocimiu Górnym, 1.06.1939 r. baron Antoni Jan Goetz-Okocimski siedzi (czwarty od lewej)
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice
Teczka (jednostki archiwalna): Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach
Numer ID: CATL 42 C / 2.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora - Mimo poszukiwań nie było możliwe ustalenie właściciela praw autorskich utworu. Będziemy wdzięczni za pomoc i wszelkie zgłoszenia w tej sprawie.
Data wytworzenia: 1939-06-01
Miejsce wytworzenia: Okocim Górny k. Brzeska, Małopolska
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: kopia cyfrowa przekazana Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku, Zbigniew Koczwara - ofiarodawca
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Antoni Jan Goetz-Okocimski, Małopolska, Okocim Górny, Koło Gospodyń Wiejskich
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Koło Gospodyń Wiejskich w Maszkienicach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.