Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maszkienice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dadej Stanisław "Sulma"”

 

Stanisław Dadej "Sulma" z żoną, siostrą i rodzicami, lata 30. XX w.

Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice, Słowa kluczowe: , rodzina chłopska, Maszkienice, Sulma, Dadej Stanisław


Stanisław Dadej "Sulma" działacz ludowy, współpracujący w kierownictwie ROCHA. Na zdjęciu stoją od lewej: siostra Stanisława Dadeja, Stanisław i jego żona. Siedzą: ojciec Stanisława - Franciszek i macocha. Dzieci to synowie Stanisława.


Nazwa dokumentu: Stanisław Dadej "Sulma" z żoną, siostrą i rodzicami, lata 30. XX w.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Maszkienice
Teczka (jednostki archiwalna): Dadej Stanisław "Sulma"
Numer ID: CATL 42 C / 2.4.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora - Mimo poszukiwań nie było możliwe ustalenie właściciela praw autorskich utworu. Będziemy wdzięczni za pomoc i wszelkie zgłoszenia w tej sprawie.
Data wytworzenia: 1930-05-01 - 1939-09-30
Miejsce wytworzenia: Maszkienice
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: kopia cyfrowa przekazana Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku, Zbigniew Koczwara - ofiarodawca
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: , rodzina chłopska, Maszkienice, Sulma, Dadej Stanisław
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dadej Stanisław "Sulma""
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.